Leiding Knapen

leiding
Laure Himpe
Laure
26-07-1999
Ledenadministratie
Banhoofd

leiding
Olivier Desimpelaere
Viere
31-10-1999
Leider
leiding
Jonas Vanoverschelde
Jonas
08-04-1999

Leider

leiding
Robbe Cools
Cools
23-11-1998
Communicatie
leiding
Pieter Berteloot
Frodo / 🅱️ieter
17-03-1998
Leider